Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Zunzuncito schreef:Oh, ik had een collega die altijd heerlijke mandarijntjes kocht en ik ben gaan vragen waar hij ze kocht (kistje, van AH) en dat is nooit meer verkeerd gegaan.
Ik weet wel dat als je de schil een klein beetje met je nagel indrukt en ruikt, dan leer je heel snel welke geur je wil hebben en welke niet. De ene mandarijn ruikt lekker zoet, maar die met dunne zuurderige lichtoranje of gelige schilletjes, liever niet .
Mars schreef:Na de zoveelste zak 'meh' droge mandarijntjes weggegooid te hebben vraag ik me af of er een methode is om een sappige zak te vinden in de supermarkt. Kun je letten op stevigheid/kleur/nog iets anders om te zorgen dat je altijd lekkere mandarijntjes treft?
speurneusc schreef:Mars schreef:Na de zoveelste zak 'meh' droge mandarijntjes weggegooid te hebben vraag ik me af of er een methode is om een sappige zak te vinden in de supermarkt. Kun je letten op stevigheid/kleur/nog iets anders om te zorgen dat je altijd lekkere mandarijntjes treft?
bestel ze eens een x hier: https://www.citrussebastia.nl/
weet zeker dat dat veel beter smaakt