Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
flintstones schreef:hebben jullie echt zoiets waar jullie naar kijken of kijken jullie gewoon voor alles rond?
Bij mij hangt het er een beetje van af, ik ga wel eens met mijn vader en dan is het echt kijken alleen voor wat we komen als ik alleen ga kijk ik naar alles.
waar wij meestal naar kijken:
-dvd's
-boeken
-kleding
-sneeuwbollen
-schleich figuurtjes
(2 laatste niet gemakkelijk te vinden haha)
en voor mijn vader nog stripboeken, maar hij heeft er al zoveel dat het moeilijk zoeken is naar strips die hij nog niet heeft
Jis_ schreef:Jaaaa!!![]()
Ik was laatst in Ruinen op een kleine rommelmarkt en deze 3 messing vogeltjes voor een tientje buit gemaakt.
Een ter plekke foto![]()
[ Afbeelding ]
Leuk die buitenlandse trips naar rommelmarkten. Jaren geleden in Frankrijk een keer geweest, zo gaaf. dat wil ik nog weer eens doen
paddington schreef:In Almere en Lelystad staan ze al een dag van te voren met de Koningsmarkt dus dan slenter ik ook al.
Ik was een aantal maanden geleden in een dorp bij een plaatselijke kerk voor een rommelmarkt.
Daar werdt je gewoon aan de kant geduwd door bepaalde personen die dachten dat ze het recht alleen hadden.
Op zulke rommelmarkten vind ik vaak wel leuke items.
Die in Wolvega ben ik laatst geweest maar vond die redelijk maar twijfelde dit weekend om weer te gaan.
paddington schreef:Ik kom helaas niet uit die regio dus kan je niet helpen.
Vond in Wolvega best veel handelaren staan dus vandaar ik twijfelde om te gaan.
Volgens mij is dit weekend ook weer rommelmarkt bij de IJ hallen in Amsterdam.
haffiefreak schreef:Jis_ schreef:Jaaaa!!![]()
Ik was laatst in Ruinen op een kleine rommelmarkt en deze 3 messing vogeltjes voor een tientje buit gemaakt.
Een ter plekke foto![]()
[ Afbeelding ]
Leuk die buitenlandse trips naar rommelmarkten. Jaren geleden in Frankrijk een keer geweest, zo gaaf. dat wil ik nog weer eens doen
Leuke vogeltjes.
Ik weet niet waar je woont? Maar de rommelmarkt in Buitenpost (friesland) heeft ook vaak van dat soort beeldjes, anders de kleinere versie in Wolvega op de drafbaan.
https://www.kiwomarkten.nl
Rose123 schreef:Ik heb een paar weken geleden echt een prachtig ouderwets hobbelpaardje gescoord. Met een echte paardenstaart. Het is net een draaimolenpaardje in het klein. Echter wel wat beschadigingen en we moeten op jacht naar de juiste ogen want het arme ding is nu blind..