Ik ben geheel oriënterend een beetje op zoek naar wat hulp bij mijn gedachtenspinsels.
Ik heb de gekke gewoonte om mij na een paar jaar niet studeren te gaan vervelen, echter is er in mijn huidige werkveld geen verdere opleiding voor mij te doen die aansluit op mijn werk. Ja die is er wel maar verpleegkundig specialist is gewoon iets wat mij niet trekt. En ik wil mij graag eens wat breder gaan ontwikkelen, andere dingen leren. Ik leer op mijn werk overigens genoeg en krijg ook hele interessante scholingen aangeboden hoor maar ik zou zo graag eens wat anders ook ontwikkelen.
Echter zit ik niet te wachten op een opleiding of studie waar ik veel voor moet reizen (moest voor mijn POST HBO elke week 4 uur reizen en dat was echt niet tof).
Het hoeft ook niet iets te zijn waarmee ik perse aan het werk moet of kan, het gaat mij om de ontwikkeling. Een thuisstudie achtig iets lijkt mij ook prima.
Dit is nogal breed natuurlijk dus dan even over wat mij aanspreekt, en dat is heel divers vanuit verschillende invalshoeken zoals wel wat met werk te maken hebben of geheel niet.
Ik vind iets met interieurstyliste heel leuk, niet om mee te werken maar wel om te leren. Zelfde geldt met iets over tuinen. Maar vanuit werk vind ik de opleiding tot mediator weer heel gaaf. Iets met coaching (maar dan wel zinnig) of verschillende oogpunten van orthopedagogiek spreekt mij ook wel aan.
Al jaren droom ik van rechten aan de open universiteit maar daarvoor wil ik de kinderen echt wat ouder hebben. Daar zou ik dan ook wel wat mee willen doen namelijk.
Oftewel ik weet het niet en ben eigenlijk op zoek naar ervaringen, tips, afraders, mogelijkheden of geheel nieuwe ideeën voor wie het leuk vind mee te denken.
Velvet V. Negro Z2 +5
Ceasar V. Houston M1 + 1
Florence V. Krack C. M2 + 3