Ik ben er al een hele tijd mee aan het sukkelen om de foto's van op mijn gsm veilig in een Google Drive te zetten. Ik heb een betaald abonnement met 5 TB capaciteit, meer dan genoeg dus. Het lukte me uiteindelijk om ze in één keer allemaal naar de Drive te kopiëren, maar helaas, het volgende probleem dook al snel op . Als ik online aanmeld staat er inderdaad dat ik 5 TB heb, en dat er uiteraard nog ruimte genoeg over is. Als ik echter de app op mijn laptop open zegt deze dat ik maar 237 GB beschikbaar heb, die al vol zou zitten, terwijl ik nog niet eens alle foto's van mijn gsm heb overgezet (dat is het dubbele van de totale opslag die ik op mijn gsm heb ). Je zou denken, zet ze er dan gewoon via de online Drive in, maar vanaf mijn gsm kan ik geen mappen uploaden op die manier, enkel foto per foto, en daar is geen beginnen aan natuurlijk. Dus is er iemand die er een verklaring voor heeft dat de app op mijn laptop (ben zeker met hetzelfde account ingelogd) zegt dat ik zo weinig capaciteit heb en hoe ik dat oplos?
Tilmar
Berichten: 3455
Geregistreerd: 05-08-05
Geplaatst: 09-03-24 13:57
Heb je de bestanden van Google Drive op je pc staan? Dat die 237 gb de ruimte is die je laptop nog heeft? Je mag mij wel foto's sturen, dat ik kijk of ik kan zien wat er mis is?
Dat heb ik inderdaad gecheckt, normaal staat hij ingesteld op niet synchroniseren met mijn laptop, is dat voldoende? Mijn laptop zelf zit inderdaad ook op zijn maximum qua opslag, dus misschien dat er daar in de instellingen toch iets niet goed staat.