Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
. Terwijl ik ook wel wel weet dat vriendschappen op die leeftijd komen en gaan.
. De juf haalde me daar af en toe uit, om ook eens iets anders te gaan doen, en daar kreeg ik vanzelf aanspraak van andere kinderen. Dat was achteraf helemaal prima
.
) Ik kreeg vaak van school te horen dat hij het liefst alleen was in de pauze op het schoolplein. Zelf had hij er geen last van, net als jij maakte ik me er meer zorgen om dan hij zelf. Later ben ik gaan begrijpen dat de schooldag al intensief genoeg was voor hem en hij gewoon graag even alleen wilde zijn ,zijn eigen ding doen, om bij te komen.
. Ik laat het inderdaad lekker gaan. Dochter is ook een toppertje hoor, ook een dametje dat niet over zich heen laat lopen. Ik ben sowieso trots op haar en jullie reacties stellen me ook gerust.