Hoi, op internet vind ik veel reclame maar weinig persoonlijke ervaring met een robot ramenwasser. Ik heb enorm veel grote ramen, het zou een uitkomst zijn. Maar ze zijn ook duur. Ik ben bang voor een miskoop. Iemand ervaring hiermee? Kan zo’n apparaat bijvoorbeeld vliegenpoep van een raam af te halen? Want helaas, daar heb ik in de zomer ook last van.
EvelienKiss
Berichten: 997
Geregistreerd: 20-11-09
Woonplaats: Midden-Nederland
Geplaatst door de TopicStarter: 19-04-23 20:47
Niemand ervaring hiermee? Ai, dat zegt misschien ook al wat...
ellepel
Berichten: 48675
Geregistreerd: 24-02-04
Woonplaats: assen
Geplaatst: 19-04-23 20:57
bestaat dat? echt haha,wat een uitvinding heb je een link van een site waar op staat wat je bedoeld?
Een artikel in de Volkskrant tipte deze techniek. Ik heb toen zelf gegoogeld, maar weet niet of het de investering waard is. Ik zou het graag eens uitproberen. Bol.com heeft diverse in de aanbieding:
Ah top, ik kon m niet vinden. Doorgelezen. Mmm, nog niet zo overtuigend.
Century
Berichten: 6777
Geregistreerd: 19-10-09
Woonplaats: Uden (NB)
Geplaatst: 19-04-23 23:01
Dat hield me ook wat tegen dus ik wacht nog even denk ik... misschien worden ze nog wat beter.
Suzanne F.
Berichten: 54641
Geregistreerd: 03-03-01
Geplaatst: 20-04-23 07:53
Ik heb geen robot maar wel zo’n magnetische ramenwisser. Dus eentje aan de buiten en eentje aan de binnenkant en dan wissen. Het werkt wel maar streeploos is moeilijk en je kozijnen doe je er niet natuurlijk niet mee. Maar op zich voor de bovenverdieping is het best handig.