Ik ben inmiddels ruim een maand verhuisd en krijg opeens flink wat brieven. Ter correctie op kennelijk vorige week verstuurde brieven.
Die ik echter nooit heb gezien.Na moeizaam inloggen blijkt dat ze doodleuk mijn oude adres hebben gebruikt deels dan he.
De toeslagenbrieven en mrb gaan wel al netjes een maand naar het goede adres. Die van het inkomensafhankelijke zorgstuk ook. Echter de ikb sturen ze kennelijk hardnekkig naar mijn oude adres.
Die ook nog eens niet worden opgevangen door de verhuisservice van post.nl
Daar moet ik volgende week dan weer achteraan, grrr zo ook een betalingsregeling want ik kan uiteraard alweer niet het bedrag ophoesten vooruit. Die zou doorlopen is mij verzekerd. Maar helaas is dat niet goed gegaan. Alweer
maar het is gewoon een nieuw aangemaakt belasting aangifte topic niet meer dan dat, en tjsa daarin gaat wel eens wat mis blijkt wel.
algemeen, iemand moet de eerste zijn en ik hoop er verder snel van af te zijn weer.