Maar nu is er nog een redelijk groot stuk tuin wat nog ingevuld moet worden met allerlei planten. Er staat ook al veel in, vooral grote struiken en boompjes. Maar hoe nu verder? Ik weet niet zo goed waar ik moet beginnen.
Ik ben dus vooral op zoek naar geschikte planten met een mediterrane insteek, maar die wel een stootje kunnen hebben. Het liefst ook wat bladhoudende planten, dat vind ik erg mooi. Ik hang vandaag een oproep op bij de groene mbo school hier, om te vragen of een leerlinghovenier ons hiermee kan helpen. Ik heb eerder wel eens gewoon planten in de tuin gegooid en niet gelet op de indeling oid, dus ik wil het nu eens goed doen omdat we best wat geld moeten uitgeven om het op te vullen. Maar ik hoor graag tips over planten.
De yucca gaat er overigens uit, die vind ik heel onhandig omdat ie zo groot is. Misschien doe ik die in een pot oid. De bomen blijven in principe wel zo staan, want die zijn allemaal veel te diep ingeworteld maar mogen allemaal wel wat bijgesnoeid




