Als 10 of 11 jarige een Penny vakantieboek met een wedstrijd van Penny zelf. En een ballonvaart met een slagzinwedstrijd bij de Drogist. Hoewel die eigenlijk door mijn moeder was gewonnen, omdat zij de slagzin had bedacht (ik had alleen het briefje op mijn naam ingeleverd).
Oh, en een minuut gratis winkelen bij de supermarkt, maar het enige waar ik naar op zoek ging was een zak hondenvoer. Daar was ik al tevreden mee. De supermarktmanager hielp met spullen in mijn karretje doen, omdat ik daar zelf totaal niet mee bezig was. Mijn man zei achteraf dat als ik ooit nog eens zoiets win, dat hij dan de winkel wel ingaat.
En verder alleen maar de reclame 'prijzen' van de Postcodeloterij.
In 1963 the Bronx Zoo had an exhibit called "The Most Dangerous Animal in the World". It was a mirror.
I don't understand why when we destroy something created by man we call it vandalism, but when we destroy something created by nature we call it progress. Ed Begley Jr.