Helaas is een dierbare vriend plotseling uit het leven gerukt. Nu heb ik, in plaats van een bloemstuk te bestellen, een rozet gemaakt voor hem.

Hij is nog niet helemaal klaar. Maar nu komt ook het stukje waar bij ik jullie hulp nodig heb.
Ik wil een mooie tekst op het lint zetten, maar niet te cliché als het even kan. De tekst mag zowel Engels als Nederlands zijn.
Even een situatieschets. Wij waren ca 10 jaar vrienden. Ik als fotograaf, hij als ringmeester stonden we samen in de ring bij shows en keuringen van de Welsh pony's. We waren altijd elkaar voor de gek aan het houden, maar konden ook goed discussiëren over de pony's in de ring en de bijbehorende randzaken.
Ik ben er enorm aangeslagen door zijn overlijden en wilde daarom iets bijzonders maken, maar ik krijg niks moois qua tekst op papier.