een cricut snijmachine die werkt via pc, ipad en/of telefoon, daarmee kan je plaatjes uit vinyl snijden, zoals hier gedaan is.
Mjetterd
Berichten: 13012
Geregistreerd: 27-09-05
Geplaatst: 30-05-22 22:10
Volgens mij kun je dit doen met een snijplotter met stickerfolie
love_mandy
Berichten: 3263
Geregistreerd: 01-03-15
Woonplaats: Noord Holland
Geplaatst: 30-05-22 22:13
Ik maak dit onder andere.
Je kan hiervoor een cricut gebruiken, of een silhouet. Dit zijn beide snijplotters.
Daarnaast heb je permanent vinyl (dus geen iron on, dat is om te strijken) nodig. Dit heb je in een heleboel verschillende kleuren. Ook heb je transfer folie/tape nodig anders krijg je het niet in een geheel op je project. Ik zou ook aanraden om alcohol te gebruiken om je oppervlakte schoon te maken voor je gaat plakken.
o super! ik ga me hier eens in verdiepen. Lijkt me echt heel gaaf en zo te zien kun je er echt veel mee maken.
speurneusc
Berichten: 5816
Geregistreerd: 06-08-12
Woonplaats: Veldhoven
Geplaatst: 31-05-22 19:27
ja echt heel veel, als je wat verder bent en je bent graag aan pielen kun je bv dit soort dingen maken, hier heb ik vanmorgen 1uur en 3 kwartier de stukjes uitgehaald die er niet bij horen. Maar ook gave 3d kaarten, doosjes