Vorig jaar heb ik een groentetuin aangelegd. Welgeteld heb ik daar een krop andijvie uit kunnen halen, nadat ik anti slakkenprut had gekregen via via.
Affin, dit jaar nieuwe kansen
Voor het planten langs de tuin winkel geweest en anti slakken korrels gehaald. Maximaal 4 keer per jaar gebruiken volgens de verpakking. Ik heb geen groentetuin meer.. Ik heb tot zoverre welgeteld 1 radijsje gehad.. Sla, bonen, tomaten, aardbeien - ALLES is weg ondanks een driedubbele hoeveelheid slakkenkorrels die aangevuld worden wanneer ik ze niet mee zie (bio korrels)..
Ik ben ten einde raad. Ik zit op kleigrond dus perfect voor de kleine mormels natuurlijk. Maar gewoon niet tot voor mij.
Ik heb op aanraden van de buurvrouw al om de 30 cm knoflook geplant, die laten ze in ieder geval wel met rust en dat doet verder ook iedereen ter wereld als ik de hoeveelheid die ik heb geplant op heb
Maar verder..? Iemand nog tips?
Ik wil graag wel bij eco/bio blijven, maar er is op deze manier echt geen lol aan 
Er af pulken is geen beginnen aan.. ik heb vanavond uit woede de hele groentetuin nog eens dik bestrooid met korrels en een flinke omheining gemaakt van zout..