Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
) en daar even tot rust te komen. Je hebt therapie, wat heel goed is! Laat dat ook zijn werk doen, neem daar ook echt de tijd voor. Citaat:Opzich is het een hele leuke jongen en ik kan soms ook goed met hem, maar er zijn wel gigantische problemen. Allereerst maakt hij opmerkingen die mij mentaal kapot maken. Zo gebruikt hij de dingen die ik vertel, waarbij ik mij kwetsbaar opstel over mijn vader, constant tegen mij. Opmerkingen als: ‘Het is logisch dat jouw familie je uitkotst’ komen regelmatig voorbij. Ook wordt hij de laatste tijd steeds fysieker. Zo heeft hij mij nu al een paar keer letterlijk het huis uit proberen te duwen, heeft mij op de grond gegooid, drukt mijn keel dicht, etc. Ik deed eerst niks terug maar nu probeer ik uit zelfverdediging echt wel wat van mij af te slaan. Al helpt dit natuurlijk voor geen meter. Het maakt het alleen maar erger. Toen we net voor de verhuizing zaten was hij ook boos. Ik wilde vast iets inpakken maar dat mocht niet van hem. Ik vond dat onzin en wilde dat gewoon doen (het was mijn eigen spul) en heeft hij mij uit het huis gebonjourd met de kou en stond ik in de portiek. Ik stond te wachten tot hij ooit mij weer eens erin ging laten tot de buurjongen open deed. Die stond echt van; waarom sta jij hier? Dus ik had verteld dat mijn vriend boos was en heb ik een hele tijd bij hem gezeten. Hij heeft mij naar de plek gebracht waar mijn pony’s staan en hier heb ik even gezeten. Uiteindelijk ben ik na beloftes voor verbetering van mijn vriend, weer terug gegaan en zijn we wel verhuisd. Momenteel zit ik in een groot huis met een giga tuin waar ik allemaal alleen voor mag zorgen. We hebben van tevoren financiële afspraken gemaakt, ik betaal hem nu hetzelfde bedrag als ik betaalde voor mijn sociale huurwoning, maar nu komt hij hierop terug. Ik weet dat ik wat ouder ben en heb door alles verkeerde keuzes gemaakt maar volg nu een opleiding die zo goed bij mij past. Ik betaal die opleiding zelf, regel zelf vervoer, betaal zelf mijn eigen pony’s en betaal hem het afgesproken bedrag. Hij heeft dit budget uitgekozen voor dit huis wat niet van mij is en nu verwacht hij dat ik de helft ga betalen van alles. Terwijl ik mijn studie af moet maken, voor het hele huis moet zorgen en we het gewoon zo duidelijk van tevoren besproken hadden. En dan nu. Hij komt ook constant met opmerkingen dat ik dan wel op kan tyfen uit dit huis en dat hij zo de behoefte heeft om met andere vrouwen te appen. Ik blijf gewoon de hoop houden dat alles goed komt omdat we echt wel leuke momenten hebben en hij soms ook laat zien dat hij het wel 'kan'.
Het openen van dit topic is een kleine stap in de goede richting, echt waar! Heb je vriendinnen om je heen die van je situatie weten? Of mensen van de instelling waar je opgenomen bent geweest? Welke studie doe je nu? Ik vond het zo fijn om te lezen dat je daar echt je ding in hebt gevonden!
geven en hoop dat je beseft dat je dit niet alleen hoeft te doen.
LLO schreef:Bedankt voor alle lieve berichtjes. Het is gisteravond helemaal uit de hand gelopen.
Ik ben momenteel bij mijn ouders.
Ik heb al heel veel woonplekjes aangeboden gekregen van alle lieve mensen om mij heen. Momenteel blijf ik even hier. Ver weg van de situatie en even rust, ik ben zo moe en zo verdrietig.
Bedankt voor de berichtjes