Hopelijk kunnen jullie me helpen

Hebben jullie hier ook last van? Ben al 3 hoesjes verder. Eerst van aliexpress. Oke dan is het logisch dat ze verkleuren. Maar nu gewoon ook van Nederlandse winkels bijv van smartphone hoesjes.nl. En opnieuw zitten er na 3 weken vlekken op die er niet af te krijgen zijn. Ik vind het zonde om nu na 2 maanden al 3 hoesjes te hebben versleten nu alweer een nieuwe te kopen.
Wat voor vlekken weet ik niet precies. Loop altijd met mn telefoon bij de paarden en heb dan wel vieze handen maar dat moet er toch af kunnen zou je zeggen?

Nu maar weer mijn doorzichtige er omheen. Baal hier wel van. Afwasmiddel enzovoort gaat het allemaal er niet mee af.
Is siliconen dan niet mogelijk als je met paarden leeft?
alleen dan kan je dus blijkbaar geen siliconen hoesjes bij de paarden hebben ofzo ?:') jammer weer. Ik ga het eens proberen met paardenshampoo af te wassen. Al vrees ik dat afwasmiddel en paardenshampoo geen verschil maakt. 