maar ze hebben hier nu net glasvezel aangelegd
En dan kom ik uit het jaar 0, en woonde op een plek waar 0, niks was. Geen glasvezel, geen DSL, geen mobiel netwerk of wat dan ook. Internet liep bij ons via een sateliet verbinding. Dus ik heb wat hulp nodig.
De glasvezel komt van Mabin, via rapid XS omdat wij alleen maar internet wilden en geen TV of telefoon. Ik ben er overigens al achter dat Rapid van Multifiber is
Dame die ik aan de telefoon kreeg maakte foutje bij het opnemen hihihi. Ik belde hun over advies voor welke router geschikt is voor dat netwerk. Zij adviseerden de Fritzbox 5490. Gezocht op het net en eerlijk ik schrok een enigzins van de prijs van die router. En ik kan me niet voorstellen dat dat de enigste router is die geschikt is voor glasvezel. Dus aan de kenners hier, wat voor router is geschikt voor glasvezel? Wij zijn met z'n tweeën, wederhelft werkt nog wel eens thuis en is daarvoor ook skype nodig. En ik doe wat streamen, en gewoon internetten (lees bokken, FB, youtube ed.) maar geen spelletjes oid.
