Moderators: Giolli, ynskek, Mjetterd, Hanmar, Dani, Maureen95, Polly
Sintara schreef:Als ik jou was zou ik naar de winkel toe gaan
Lieffiefi schreef:Mediamarkt...
Wij hadden een tv gekocht. 1000 euro, werkte niet goed. Bezorgers waren ook niet op de hoogte dat ze hem moesten installeren.
Ik heb brief na brief na brief gestuurd. Ik denk 500 minuten gebeld.
Zij zeiden dat het de schuld van sony was. Sony bleef naar mediamarkt wijzen.
Mijn advocaat zei ook: mediamarkt.
Afhandeling van klachten? Dat kenden ze niet bij ons.
Ik heb gebeld, toen ik er écht klaar mee was en in heel duidelijke taal dat ik de televisie in mijn auto zou gooien, naar een filiaal zou rijden, de tv midden in de winkel zou zetten en iedereen zou horen dat ze daar vooral geen televisie moesten kope .
En dat ik niet weg zou gaan voor ik mijn geld terughad.
Toen ze aangaf dat ik de tv écht niet zelf moest vervoeren ivm schade brak écht mn klomp. Ik moest mediamarkt wel de mogelijkheid geven om dit op te lossen. Billijke termijn noemen ze dat.
Toen heb ik keihard gelachen, gezegd dat 8 (!) Maanden meer dan voldoende is. En ik er echt klaar mee was.
Dus nogsteeds wel naar een filiaal wilde komen.
Binnen 5 dagen was het opgelost
Geld terug en mediamarkt heeft het toestel opgehaald....
Als je wilt kan ik morgen wel een naam en nummer voor je achterhalen, zo ver was ik wel namelijk..
Gebruikers op dit forum: Anoukjuuuhh, callass, desireeee_x, DuoPenotti, GrapeshotBot, ImkeTarek, JudithGigi, Kcinarual, maatje987, Merileth, Siersma, Smallheal, xSuuzerd en 36 bezoekers