Ik draag vrijwel altijd jurkjes of rokjes en in Nederland betekent dat vaak dat er toch een panty onder moet. Ik heb er al véél geprobeerd, maar een écht fijne heb ik nog niet gevonden.
Waar ik tegenaan loop:
- Afzakkende panty's. Vreselijk. Soms trek ik een extra onderbroek óver een panty aan om dat te voorkomen maar dat zit ook niet echt lekker.
- Knellende taillebanden. Naast dat het vervelend voelt krijg je er ook onnodige vetrandjes van. Niet charmant onder een wat strakker jurkje.
- De klassieker: Ladders. Ik wil graag een panty die tegen een stootje kan.
Ik heb brede heupen, flinke (gespierde) dijen en billen en een smalle taille. De 'one size fits all' panty's werken niet echt voor mij. Kwaliteit en draagcomfort mag best wat kosten. Ik draag het liefst 40 tot 70 denier. Zwart en kleurtjes. Wie heeft de gouden tip?

de maten van panty’s komen niet overeen met je broekmaat. Het hangt ook af van je lengte en je omvang welke maat je moet hebben.
maar omdat die band dus begint ‘op te rollen’, krijg je een knellend gevoel en randen en rollen.
Er zullen toch meer vrouwen met een vergelijkbaar figuur zijn.
Vind het ook fijn dat er echt veel elastiek in zit en ze dus niet gaan lubberen.