Ik weet niet hoe de beschikbaarheid is in alle landen, maar op Netflix heb ik de serie „home-made“ gevonden. Dit zijn korte 6 minuten filpjes gemaakt door producenten die tijdens de lock-down thuis zaten. Sommige geven een realistisch beeld van de lege straten, sommige zijn gewoon erg grappig, sommige geven de eenzaamheid goed weer, of de angst.
Ik weet niet of anderen de serie ook al gevonden hebben, maar ik vind het persoonlijk wel een aanrader tot nu toe (ben er nog niet doorheen).
Ben benieuwd wat je vind Ze zijn enorm verschillend aangezien ze allemaal van verschillende mensen zijn. Er is er ook 1 die ik halverwege geskipt heb omdat ik die niet leuk vond maar de meeste kan ik tot nu toe wel waarderen.