We willen in ieder geval graag een boxspring (hebben we nu ook).
Maar er is zoveel keuze! Auping, Hästens, M-line, Emma en Tempur, Swiss Sense en vast nog veel meer.
Natuurlijk ligt het voor iedereen anders, maar we zijn op zoek naar ervaringen met verschillende merken. Zowel goed als slecht en waar moeten we op letten?
Even proefliggen kan natuurlijk altijd en zullen we ook zeker doen. Maar omdat de situatie dan heel anders is en je maar heel kort ligt, zegt dat niet altijd genoeg.
Kortom; we lezen graag ervaringen en waar we op moeten letten en aangezien Bokt altijd behoorlijk eerlijk is, kunnen we het nergens beter vragen dan hier.
We vinden het belangrijker dat het een goed en vooral fijn bed is.
Het ligt bij mij op een Auping bed, spiraal en poten.
In 2013 bed gekocht en nog elke nacht blij mee. Qua communicatie omtrent de levering was het een beetje 'mwah', maar het slaapt zo fijn en ook qua informatie en begeleiding vond ik het wel echt super. Collega heeft er net ook een bed bij gekocht, die is ook zeer enthousiast!