Dit houd me al de hele dag bezig. Ik had het natuurlijk aan mijn mondhygiënist kunnen vragen, naar dat heb ik dus niet gedaan
Meer mensen met zulke gekke vragen waar ze nog geen antwoord op hebben?
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
fleurtjeuh schreef:Een goede vraag voor in dit topic, dat precies voor deze doeleinden is!
[LZP] Dingen die je je af vraagt deel 3!
Dankje! Elvirawortel schreef:Maar waarom wordt het gefilterd en gaat het niet gelijk het riool in? En dat spul dat in de filter blijft hangen, waar gaat dat dan heen?
Elvirawortel schreef:Maar waarom wordt het gefilterd en gaat het niet gelijk het riool in? En dat spul dat in de filter blijft hangen, waar gaat dat dan heen?

Lithya schreef:Die krulzuiger hoeft echt geen pijn te doen, net als die grote afzuiger. Dat hangen aan de wang moet soms, maar verder is dat echt afhankelijk van de assistente.
tips haha? MamaMiesje schreef:Elvirawortel schreef:Maar waarom wordt het gefilterd en gaat het niet gelijk het riool in? En dat spul dat in de filter blijft hangen, waar gaat dat dan heen?
Ja want, als we dan toch met vieze verhalen bezig zijn, als je ongesteld bent vallen er toch ook wel klodders bloed in het toiletpot? En dat spoel je ook ongefilterd het riool in!
alleen maar beter als er waar er gericht gefilterd kan worden dit ook gebeurd. Dit ook met het oog op resten van verdoving en chemicaliën van de vullingen enzo