Ik denk dat vele hier zich misschien wel afvragen.
Hoe vertel je thuis dat je een vriend/ misschien zelfs een vriendin in sommige gevallen hebt?
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

(mijn vriend werkte toen als trainer in de sportschool, zo heb ik hem ook ontmoet)
. Weet niet meer precies hoe het is verlopen. Heb het niet helemaal onthouden.
Ik was 15 en errug gesloten.
_mexx_lady_ schreef:Na een paar keer ik ga naar x toe, ik ga met x naar de bios, ik ga met x wat drinken wat het wel duidelijk en kwam de vraag wanneer ze x nu eens gaan zien.
Bunn schreef:_mexx_lady_ schreef:Na een paar keer ik ga naar x toe, ik ga met x naar de bios, ik ga met x wat drinken wat het wel duidelijk en kwam de vraag wanneer ze x nu eens gaan zien.
Ik dek me met dat soort dingen juist altijd in door 'x' te vervangen met de naam van een vriendin. Goed ook, want meestal loopt het uiteindelijk toch op niks uit, dus dan hoef ik dat ook niet uit te leggen. Denk alleen wel dat ik daarmee inmiddels de indruk bij ze heb gewekt dat ik de heilige maagd Maria ben.
_mexx_lady_ schreef:Bunn schreef:Ik dek me met dat soort dingen juist altijd in door 'x' te vervangen met de naam van een vriendin. Goed ook, want meestal loopt het uiteindelijk toch op niks uit, dus dan hoef ik dat ook niet uit te leggen. Denk alleen wel dat ik daarmee inmiddels de indruk bij ze heb gewekt dat ik de heilige maagd Maria ben.
Ohhh maar dat was de voorganger van ik ga met x. Eerst is het inderdaad met een vriendin, als dat toch wat beter loopt dan wordt het x haha
Ben alleen wel als de dood dat m'n moeder dan die vriendin ooit ergens in het wild, zonder mij natuurlijk, tegen komt.