Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
. Ik heb gestudeerd in Rotterdam, wel deeltijd. Dat maakt voor de onderwijsvorm wel wat uit, maar voor de stof niet.
.
. Het is in ieder geval allemaal wat minder schools opgezet dan je gewend bent, er wordt veel zelfdiscipline en verantwoordelijkheid gevraagd, maar dat geeft ook veel vrijheid. De begeleiding zul je op eigen initiatief moeten benaderen mocht je die graag willen. Daarentegen is de begeleiding die je kan krijgen wel erg goed.
. Is de stof meer? Jazeker, dat wel. Er wordt erg veel gevraagd van de studenten, je moet veel parate kennis hebben om een tentamen te halen. Ik denk dat dat aspect maakt dat studenten de opleiding "zwaar" vinden. Echter, als je goed leert, hoofd- en bijzaken van elkaar kunt onderscheiden en de stof gewoon netjes per week bijhoudt, kun je alles prima halen
.
.
) rechtenstudie, moet je op een bepaalde manier kunnen denken/redeneren en verbanden leggen. Kan je dat, dan moet je er natuurlijk wel tijd in steken, maar is de studie goed te doen. Kan je dat niet, dan is het heel hard werken en de vraag of je het haalt.
.