
De situatie is als volgt: Vriendin dr huidige naam zet ik hier niet voor eventuele mensen met dezelfde naam maar ze wil graag Nova genoemd worden wat iets totaal anders is. Ze loopt hier zeker al een paar jaar mee dus niet dat ze even later weer een andere naam wil ofzo. Ze hoeft het opzich niet officieel te laten veranderen, het gaat nu echt om het ‘vertellen’ aan de familie, school, sportclub, etc.
Hoe zouden jullie dit aanpakken? Ik geef haar de link van het topic dus ze krijgt alles mee
Alvast heel erg bedankt namens mijn beste vriendin.
Het is even vreemd, maar je went er snel genoeg aan eigenlijk.
Als je gedoopt bent, heb je nog een totaal andere naam meestal. Ik heb een super truttige naam op mijn paspoort en mijn roepnaam is echt iets heel anders. Mijn broer heeft ook 3 ouderwetse namen als doopnaam, terwijl zijn roepnaam een hele simpele naam is.
Ik denk dat ik hem nu niet meer zo snel zou veranderen, omdat ik professioneel onder deze voor- en achternaam bekend ben, maar het komt meer dan eens voor dat ik in brieven, maar ook in officiële stukken de verkeerde voorletter krijg. Slordig.