Aangezien ik me een beetje dubbel hierover voel zou ik graag jullie mening willen weten
Ik heb sinds 2weken een nieuwe vriend. We zien elkaar elke dag op werk, hebben samen pauze. En drinken bijna elke dag na het werk een drankje. Voor onze relatie kende we elkaar niet zo lang.
Ik ben altijd erg op mijzelf, heb een eigen paard, volg nog een opleiding en werk dan ook fulltime. Nou geeft hij aan het niet erg te vinden als we naast het werk niet afspreken, puur omdat ik het druk heb. En op echte vrije dagen ook erg moe ben en uitrust.
Maar ik denk juist dat het raar is om helemaal niet naast het werk af te spreken. Nou hebben we wel afgesproken 1 dag samen iets leuks te doen in de maand.
Gewoon omdat we het allebei druk hebben en zo toch 1dagje samen zijn. Zonder werk.
Maar toch zit het me dwars, naast het werk niet afspreken. Is dat niet raar?
Ik denk zo van, nu hebben we het allebei super druk. En plannen van de winter een vakantie samen en dan hebben we ook tijd voor elkaar..
