Ik heb ook een 21+ test moeten doen, omdat ik niet de juiste vooropleidingen gedaan had.
Ik heb geen idee of het een andere test is, maar geloof het niet.
Ik studeer aan Zuyd Hogeschool en doe ook een Associate degree opleiding.
Mijn vooropleiding was Vmbo Basis en MBO 2 (maar geen diploma van behaald). Deze opleidingen waren echter wel ruim 7 tot 9 jaar geleden voor mij. Toen ik 2 jaar terug de test deed was ik 25 jaar.
De test vond ik vrij pittig, en er was geen enkele pijl op te trekken of ik hem gehaald zou hebben of niet dus dat was nog even spannend. Achteraf vonden ze de test vrij goed gegaan en was het twijfelpunt het feit dat ik al zo lang niet meer naar school was geweest, maar ik kan zeggen dat ik het met 2 vingers in de neus doe en over 2 maanden afstudeer.
De test qua inhoud was van alles en nog wat, van rekenen en de rekenregels kennen tot ruimtelijk inzicht. Je kunt er niet echt voor leren, maar ik zou de basisregels van de taal en het rekenen weer even bijnemen als je dat wat vergeten bent.