Ik ben op zoek naar een website of applicatie waar ik de voedsel producten die ik in huis heb kan invoeren, om vervolgens een lijst met recepten te zien te krijgen. Nu heb ik dit soort sites wel gevonden, maar die werken niet zoals ik het bedoel of ze laten alsnog allemaal recepten zien waarvoor ik naar de winkel moet.
Ik ben werkelijkwaar geen held in de keuken. Ik heb veel kruiden in huis en vaak (restanten) groenten. De groenten mik ik vaak maar bij elkaar in de pan en soms zoek ik een kruidenreceptje op, maar vaak doe ik maar wat
Kort gezegd:
Ik zoek dus iets waarmee ik recepten kan vinden met de spullen die ik al in huis heb, zonder dat ik alsnog langs de winkel moet (of voor een paar producten, maar geen hele waslijst).
Wie o wie heeft de gouden tip? Of zou ik maar vast patent gaan vragen op dit idee in de vorm van een super hippe app?