Ik vind je wauw !

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
MondyJoker

Berichten: 12954
Geregistreerd: 13-07-05
Woonplaats: Eindhoven

Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-04-17 11:50

Een hele tijd terug heb ik zo nu en dan eens een willekeurige bokker aangeklikt en die een complimentje gegeven. Waarom ?
Gewoon omdat het leuk is om te doen en je er iemand even een leuke dag mee kan bezorgen !
We kunnen tegenwoordig op elk bericht een TEM sturen en daarmee iets aangeven dat er iets niet goed is, waarom dan niet ook een complimentje geven !

Dus lijkt het me leuk om het volgende uit te proberen:

Hoe vaak, wanneer...het maakt niet uit ! Gewoon eens een willekeurige bokker uit de lijst die online zijn aan te klikken en die een complimentje te geven. Dat kan natuurlijk over van alles en nog wat zijn of gewoon een simpel tekstje/plaatje.

"Gewoon" een beetje geluk in wat lettertjes <3

Dus wie doet er mee ?!

Afbeelding

Nayomie
Berichten: 32856
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-17 11:52

Ohh dit heb ik ook eens gedaan. Dit wordt erg gewaardeerd ben ik achter gekomen. :D

Vero

Berichten: 9778
Geregistreerd: 11-03-14

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-17 12:11

Inderdaad! :D

MondyJoker

Berichten: 12954
Geregistreerd: 13-07-05
Woonplaats: Eindhoven

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-04-17 11:46

Inderdaad :j Kreeg er altijd erg leuke reacties op.
Ook juist leuk om zo eens iets te zien/lezen van een bokker die je nog niet kent en die misschien wel een ontzettend leuk paard heeft, van dezelfde muziek houd of uit de buurt komt !

Lumi

Berichten: 4512
Geregistreerd: 18-03-13
Woonplaats: Arendelle

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-17 20:34

Wat een leuk idee zeg!

Myrsky

Berichten: 4182
Geregistreerd: 16-04-13
Woonplaats: Arendelle

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-04-17 10:25

Wat een leuk idee!

MondyJoker

Berichten: 12954
Geregistreerd: 13-07-05
Woonplaats: Eindhoven

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-04-17 21:30

Leuk dat er toch een paar mensen het een leuk idee vinden !

MondyJoker

Berichten: 12954
Geregistreerd: 13-07-05
Woonplaats: Eindhoven

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-05-17 08:45

Het loopt niet echt storm hier :D

Zijn er nog mensen die gezellig mee doen ?

En wat doen jullie... een leuk berichtje ..een kaartje of ?

Lumi

Berichten: 4512
Geregistreerd: 18-03-13
Woonplaats: Arendelle

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-05-17 10:20

Denk dat dat komt omdat het in de speelkamer staat, dan komt die niet tussen actieve berichten te staan. Ik doe gewoon een berichtje trouwens :)

Nadia
Oppermuts

Berichten: 28727
Geregistreerd: 08-09-05
Woonplaats: Bollenstreek

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 16:21

Dit topic past beter op [LZP] Leven Zonder Paarden, ik ga het verplaatsen.

geerte

Berichten: 6993
Geregistreerd: 26-11-06
Woonplaats: Amersfoort

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:23

Een paar jaar geleden deed ik dit ook vaak en heb ik ook vaak als ik mij verveelde iedereen die jarig was een on gestuurd. Ik ben hier toen mee gestopt omdat ik een enorm nare reactie terug kreeg.
Maar heb dit best lang vol gehouden, maar was er toen helemaal klaar mee.

Lau

Berichten: 17228
Geregistreerd: 03-11-09
Woonplaats: Op een roze wolk

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:26

Ik leef echt onder een steen. Ik heb dit nog nooit meegemaakt maar ken ook niemand die dit doet. Maar wat leuk zo kan je iemand zijn dag echt goed maken.

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:27

Leuk idee zeg!

@geerte, wat jammer van die nare reactie. Denk je even iets aardigs te doen, wordt het niet gewaardeerd :(:)

ZoZenn

Berichten: 3161
Geregistreerd: 05-09-07

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:34

Super leuk initiatief dit!

Ik doe dit zelf wel eens als iemand iets plaatst wat ik erg leuk vind <<)

Mossel
Berichten: 11718
Geregistreerd: 31-08-04

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:39

Heel leuk! Zo heb ik een paar weken terug contact met een bokker gehad toen ik mijn enkel gebroken had, die vroeg me elke keer hoe het ging! Echt leuk en waardeerde het ook zeer!

elenaMM77

Berichten: 9548
Geregistreerd: 20-05-14
Woonplaats: Helmond

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:39

Bij jarig vind ik het wel een leuk initiatief.

ook complimentjes sturen vind ik een leuk initiatief. Maar wel alleen als ik iemand in ieder geval ergens van ken.. hetzij een leuke foto zie, of een leuke post.. of een goede gedachtegang.

zomaar iemand waarvan ik nog nooit wat gelezen of gezien heb niet. dan is het immers een hol compliment.. als ik iemand niet zou kennen zou ik ook echt verbaast antwoorden met: he hoi, dank je maar waar krijg ik het voor?

Ik kreeg een paar maandjes terug een keer een complimentje, maar wel vergezeld van 'ik zag je post en wilde je graag een complimentje geven'..vond dat echt leuk en doe dat sindsdien ook wel eens (veel te weinig overigens).

En een paar weken terug een berichtje van iemand die zich afvroeg of ik nog actief was, want ze miste mijn bijdrages.. ohh, dat moet ik eigenlijk gewoon ook wat vaker doen.. want dat was wel een heel fijn gevoel.

MillyH
Berichten: 640
Geregistreerd: 21-05-14

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:40

Ik vind het een erg goed idee, maar heb nooit gevonden waar er nou een lijst is met mensen die online/jarig zijn.

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:47

MillyH schreef:
Ik vind het een erg goed idee, maar heb nooit gevonden waar er nou een lijst is met mensen die online/jarig zijn.

http://www.bokt.nl/forums/


;)
Laatst bijgewerkt door Anoniem op 04-05-17 17:48, in het totaal 1 keer bewerkt

MillyH
Berichten: 640
Geregistreerd: 21-05-14

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 17:48

MillyH schreef:
Ik vind het een erg goed idee, maar heb nooit gevonden waar er nou een lijst is met mensen die online/jarig zijn.

Ik heb het uiteindelijk gevonden, ik dacht dat ik dan wel iemand kon feliciteren met zijn/haar verjaardag.
Maar ik heb al zo'n 20 namen aangeklikt die voor het laatst in 2009 of 2014 online zijn geweest..

LinsxDot
Berichten: 3398
Geregistreerd: 31-12-04
Woonplaats: Zuid holland

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 18:40

Heel leuk idee!! Word te weinig gedaan

rainbow8

Berichten: 2407
Geregistreerd: 15-05-09
Woonplaats: Afgelegerije

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 18:53

Ik heb een hele tijd, als ik bij een naam een cadeautje zag staan, de desbetreffende bakker gefelicivlaflipt.. Tot ik net als Geerte een hele negatieve reactie kreeg.. Daarna was ik er echt klaar mee en heb het nooit meer gedaan..

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 18:57

rainbow8 schreef:
Ik heb een hele tijd, als ik bij een naam een cadeautje zag staan, de desbetreffende bakker gefelicivlaflipt.. Tot ik net als Geerte een hele negatieve reactie kreeg.. Daarna was ik er echt klaar mee en heb het nooit meer gedaan..

Dit heb ik een hele tijd geleden ook gedaan. Willekeurige namen uit de lijst met cadeautjes geplukt en een leuk berichtje gestuurd. Helaas werd het vaker niet dan wel gewaardeerd, dus toen ben ik er ook maar mee gestopt.

Desalniettemin vind ik dit een heel erg leuk initiatief! Ga zeker eens een keer een berichtje sturen, in plaats van alleen maar denken "wow wat een mooi paard/leuke hond/whatever" en het topic weer weg klikken. :j

Faruba

Berichten: 1807
Geregistreerd: 22-07-08
Woonplaats: Reeuwijk.

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 19:03

Zo viel mij altijd heel erg bokster Shirley op,die was altijd aardig naar anderen en zag je met grote regelmaat complimentjes geven.

Helaas zie je haar niet meer en vooral om bovenstaande vind ik het jammer dat ze weg is.

Anoniem

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 19:05

Ik mis Shirley ,een hart van goud had ze . Zulke mensen zijn houd waard

Ik ben nooit van de complimentjes

Lau

Berichten: 17228
Geregistreerd: 03-11-09
Woonplaats: Op een roze wolk

Re: Ik vind je wauw !

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-17 19:08

Shirley is echt een geweldig mens! Zo lief zo oprecht! Ze is er nog wel hoor maar niet meer zo actief.