Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

phormicola schreef:Niet doen. Je hebt het juiste gedaan. Ik ben er tien jaar mee doorgegaan en ik ben er volledig aan onder door gegaan.
Je komt vanzelf weer iemand tegen
callum schreef:phormicola schreef:Niet doen. Je hebt het juiste gedaan. Ik ben er tien jaar mee doorgegaan en ik ben er volledig aan onder door gegaan.
Je komt vanzelf weer iemand tegen
Ik ben nu idd bezig met een destructieve relatie beëindigen na 11 jaar. Is mega zwaar er is niks van me over. Dus ts maakt de stap nu. Kies voor jezelf. Je weet nooit wat er later gebeurd maar voor nu past het iig niet. Dus idd contact helemaal verbreken bevalt mij ook beter ookal voel ik me idd soms wel een soort boeman. Het maakt het makkelijker om los te laten
hij kan alleen zichzelf redden. Kies voor jezelf en ga leven, dat verdien je! Jou ex vind ook wel weer iemand (net als ik
) Je bent een dappere vrouw!