Ik ben op het gekke idee gekomen om mijn master te volgen aan de KU Leuven. Dit omdat ze daar een enorm interessante studie aanbieden die ik in Nederland nergens zou kunnen volgen. Ik kijk er nu al enorm naar uit om me er verder in te verdiepen!
Maar... voor het zover is... zijn er nog heel wat praktische probleempjes op te lossen. Ik hoop dat jullie me daarbij op weg kunnen helpen.Het meest loop ik aan tegen huisvesting. Ik woon in Zoetermeer en wil/kan niet verhuizen omdat we een koopwoning hebben. Elke dag op en neer (3 uur enkele reis met OV) is natuurlijk ook geen optie. Het zal een middenweg moeten worden: een dag of drie in Leuven om de belangrijkste college's te volgen en de rest van de week thuis in Zoetermeer. Ik zie alleen nog niet helemaal voor me hoe ik dat praktisch in moet vullen. Een hotel is zolang niet te betalen, maar of het dan slim is om op kot te gaan (zoals jullie Belgen dat zo mooi noemen
) als je de halve week weg bent..? Is er iemand die hier ervaring of gewoon een slim idee over heeft?
Hebben jullie naast die FB pagina nog andere site's waarop kamers worden aangeboden? Ik heb natuurlijk zelf al wel gezocht, maar het is als 'buitenstaander' een beetje lastig inschatten welke website nou echt 'in' is onder studenten en woningaanbieders.