Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
amandananana schreef:Ja maar als dat tweede tijdelijke contract afloopt ben ik meer dan 2 jaar in dienst en heb ik dus recht op een vast contract. Daarom is het zo raar dat het verzoek is afgewezen
Beloven schreef:Ze mogen 2x verlengen. Dus hierna nog 1x en dan moeten ze of een vast aanbieden of je ligt eruit..
Ineke2 schreef:Beloven schreef:Ze mogen 2x verlengen. Dus hierna nog 1x en dan moeten ze of een vast aanbieden of je ligt eruit..
Nee Beloven, de wet is veranderd sinds 1 Januari.
Je mag max 2 jaar onder een flex contract werken, of dat nu 2 of 3 x verlengd is... Gewoon max 2 jaar. Daarna is vast verplicht of wegwezen.
Egni schreef:Ze mogen 3x een tijdelijk contract met je hebben zolang de periode van tijdelijke contracten niet langer dan 2 jaar is.
Dat je tweede contract tot augustus loopt klopt dus niet volgens de wet en kan feitelijk niet, die zou moeten eindige op het moment dat je 2 jaar in dienst bent als flex kracht. Na de 2 jaar is het aan de werkgever of hij een vast contract aanbiedt of afscheid van je neemt.
Sammie schreef:Neem gewoon even contact op met het juridisch loket. Die mensen weten hoe het zit, hier op Bokt krijg je veel reacties van mensen die denken te weten hoe het zit. Hoe goed bedoeld ook, maar dit klinkt gewoon erg ingewikkeld en heb je gespecialiseerde kennis voor nodig.