Momenteel zat ik in het eerste jaar Junior Account Management.
Al snel was ik erachter dat dit niets voor mij was dus om die reden ben ik gestopt na het 1e jaar.
Na lang zoeken kwam ik DE geschikte opleiding voor me tegen : De Fotovakschool.
Zo gezegd, zo gedaan...Ingeschreven!
De selectie is heel streng aangezien er maar 14 mensen per jaar worden aangenomen.
Intake gehad en binnen een week zou ik reactie krijgen.
Heel blij was ik want ik was toegelaten als 1/14 studenten voor de opleiding.
Toen kregen mijn ouders opeens een rekening van 6000,- euro aangezien ik geen vergoedingen krijg vanwege mijn 17 jaar.
Bij 18 jaar krijg je een lening en wanneer je binnen 10 jaar de studie afrond krijg je alles vergoed.
Vanzelfsprekend gaan mijn ouders ( en ik ) geen 6000,- euro betalen voor één schooljaar.
Ik heb nog een jaar leerplicht en kan dus geen fulltime gaan werken die die optie valt af.
Nog deze week moet ik een nieuwe studie vinden voor minimaal een jaar maar dat is een groot probleem.
Nooit heb ik school leuk gevonden en ik heb maanden geen idee gehad wat ik moest gaan doen totdat ik de fotovakschool tegenkwam en gelijk vastbesloten was.
Nu heb ik echter geen studie meer, geen school meer...Helemaal niets, en in September ongeveer zal ik wel weer moeten beginnen anders krijg ik gezeur met de leerplicht.
Naast school doe ik modellenwerk en ik heb gehoord van een aantal mensen dat ze een tussenjaar hebben gehad hiervoor.
Echter heb ik geen idee hoeveel tijd je dan bezig moet zijn met dit werk aangezien er wel een aantal dingen voor aankomend jaar zijn gepland.
Bij de Fotovakschool heb ik toestemming gehad dat ik weken vrij kon krijgen voor bijvoorbeeld Fashion Week.
De opleiding die ik zou gaan doen moet het hier dus ook mee eens zijn, anders kan en wil ik niet naar die school.
De meeste scholen doen er niet moeilijk over als je maar goed je best doet maar ik ken er ook daar kreeg ik geen uurtje extra vrij voor dit "werk" .
Iemand enig idee wat ik zou kunnen doen.. Ik ben radeloos en heb echt géén enkel idee
Bij voorbaat dank !
) maar ik ga er aan de hand van je verhaal vanuit dat je hierheen wilt;