Ik heb voor het eerst kalebassen in mijn tuintje. Ik heb de basic soort waar kleine ronde en langwerpige groene en gele kalebassen aan groeien, behalve het feit dat ik veel blad heb weg moeten knippen op deze vanwege meeldauw, doen ze het enorm goed.
De andere, deze staan in een andere pot, heeft veel weelderige bladeren, geen problemen met meeldauw maar begon pas 3 weken later bloemen te geven terwijl ze gelijk geplant waren. Deze soort heeft van die grappige kroontjes en uitsteeksels.
Echter beginnen nu de eerste kalebassen er aan te groeien maar het lijkt wel alsof ze binnenste-buiten groeien. Is dit normaal? Of heb ik iets fout gedaan? En zo ja, kan ik er nog wat aan doen voordat er meer bloemen bevrucht worden?
Ik woon op een bovenverdieping, ze zitten dus in potten, terras is op het zuiden dus veel zon. Ik bemest ze regelmatig en doe niks anders met ze als met de andere kalebassen (ik heb alleen geen blad weg geknipt).
Ik kan er niks over op het Internet vinden dus ik hoop dat jullie mij wat verder kunnen helpen.

