Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
mariska_YeDo schreef:Ik heb vorig jaar een werkstuk over de IS en jihad moeten schrijven, heb toen ook weet ik veel hoe vaak op zulke temen gegoogled, zou niet best zijn als ik dan op het matje zou moeten komen omdat ik alleen maar informatie zoek voor een werkstuk.
Shadow0 schreef:Als school lijkt me de beste optie om gewoon oprechte interesse te hebben in je leerlingen, door open met ze te praten en ze werkelijk te zien. Niet op trefwoorden, maar van mens tot mens.
Of gewoon een enorme mega interesse hebt in zo ongeveer alles. Men zal bij mij ook wel even achter de oren moeten krabben als men mijn browsegeschiedenis ziet, denk ik 
Simbaa schreef:Ik vind de oplettendheid alleen maar goed. Niet alleen voor burgers, maar ook om kinderen tegen zichzelf en idiote ideeen te bescherrmen