Hallo allemaal!!
Er zullen hier vast ook een hoop mensen zijn die bang zijn voor spinnen. Nou ik ook
.Vanaf vorige week maandag is het weer raak hier. De ene na de andere spin verschijnt. Heeft mijn moeder net een spin vermoord, is de dag erna weer een nieuwe spin. Dat is helaas net wat ze zeggen, waar één spin zit, zitten er meer
.Ik ben sinds vorig jaar bezig met mijn angst te overwinnen. Heb 2x een spin vastgehouden en zeker 10 minuten zodat ik volledig ontspannen met die beestjes zou rondlopen. Maar ik kom maar niet van de angst af. Ben alleen niet meer bang voor kleine minispinnen maar vanmorgen zat er 1, ik ging maar even tanden poetsen in plaats van bed opmaken omdat dat beest boven mijn bed hing. Ik geef spinnen ook vaak een naam (geloof me, het werkt wel) en ik laat ze vaak dapper zitten maar toch blijf ik de angst houden. Hoe bang zijn jullie eigenlijk en zijn er misschien nog meer manieren om van deze stomme angst af te komen??
Alvast bedankt
En ik ben nog steeds doodsbang voor spinnen dus dat jij uberhaupt eentje durft aan te raken (welke spin dan ook) vind ik echt knap!
Maar er is dus hoop voor de toekomst
ik dacht dat die vloog maar daarna besefte ik dat die waarschijnlijk ik klein sprongetje maakte