Een gelukkig huwelijk is een kwestie van geven en nemen. De man geeft en de vrouw neemt. Evt. aan te passen naar de namen van je ouders.
Het huwelijk is een poging om problemen op te lossen die men nooit alleen zou hebben gehad.
Huwelijk, een mooi woord voor het adopteren van een volgroeid mannelijk kind.
Liefde is net als plassen in je broek, iedereen ziet het, maar alleen jij hebt dat warme gevoel
Pa, lach nooit om de keuzes van ma, want jij bent er namelijk één van. Evt. aan te passen naar de namen van je ouders.
Het huwelijk is een relatie waarin er eentje altijd gelijk heeft en de ander de man is. (deze kan ook op een T-shirt voor je moeder icm met onder? )
Of deze op een T-shirt voor je vader: Mijn vrouw zegt dat ik nooit naar haar luister... of zoiets of Wij zijn gelukkig getrouwd; Zij is gelukkig en ik getrouwd.
Of wat liever: Weg met Google, jij bent wat ik zoek , Mijn favoriete plaats in de wereld? Naast jou , fiets Redbull, alleen jij geeft mij vleugels
Laatst bijgewerkt door Sammie op 18-04-15 22:17, in het totaal 2 keer bewerkt