In mijn hoofd spookt al een aantal weken een vraag rond!
Ik doe de opleiding pedagogisch werker waar ook een stukje psychologie etc in voorkomt. Aan het begin van het jaar hebben wij al geleerd dat jongens een betere grove motoriek hebben als meisjes.
Laatst had ik dus een gesprek met een lerares, die daar ten eerste al niks van af wist, en die net als andere leraren geen antwoord kon geven op mijn vraag!
Daarom stel ik hem dus maar hier, misschien dat een van jullie het antwoord weten, want ik vind het wel een interessant onderwerp!
Jongens spelen veel liever buiten, stoeien, voetballen etc. Komt het dan dat jongens door dat buitenspelen een betere grove motoriek ontwikkelen als meisjes, of spelen jongens graag buiten omdat hun grove motoriek juist beter is als de fijne?
Brand los

Groetjes Sophie
(ik voelde me toen heel stoer