Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
Essxan schreef:Waarom niet gewoon zelf verzekeren. Dat is juist een mooie start om schadevrije jaren op te bouwen en zo steeds meer korting te krijgen op je verzekering.
Stel over 5 jaar wil je zelf een auto op naam en verzekeren, dan heb je nog geen bonus/malus korting opgebouwd en begin je bij nul schadevrije jaren. Ook al rij je al 5 jaar auto.
Quad schreef:Essxan schreef:Waarom niet gewoon zelf verzekeren. Dat is juist een mooie start om schadevrije jaren op te bouwen en zo steeds meer korting te krijgen op je verzekering.
Stel over 5 jaar wil je zelf een auto op naam en verzekeren, dan heb je nog geen bonus/malus korting opgebouwd en begin je bij nul schadevrije jaren. Ook al rij je al 5 jaar auto.
Dat valt mee, ik heb bij enkele verzekeraars zitten berekenen dat het pas zin heeft om vanaf ongeveer je 24/25e leeftijd. Eronder is het nog te duur om op eigen naam te zetten.
).Dat zijn namelijk de enige jaren die ook tellen als je overstapt van verzekeraar.
studiemiep schreef:ja maar voor die 20 euro per maand meer bouw jij wel officiele schade vrije jaren op in Roydata (landelijke database)..en geloof mij met een aantal schade vrijejaren daar word je wel blij van..
Als je een simpel autotje hebt is WA + beperkt casco vaak meer dan voldoende.
All risk is alleen leuk als jij een bijna nieuwe auto rijd..