ik heb een Canadese penvriendin die mij deze week enorm verrast heeft...
Elk jaar sturen wij een kerstkaartje naar elkaar,
en bij haar kerstkaartje dit jaar zat een Canadese vlag (wij doen beide aan Horse Agility en nu wil ze graag dat ik deze eens gebruik in een parcours
), 2 hangertjes voor in de kerstboom met paardenbedeltjes aan en wat mij het meest geraakt heeft...Een leren armband met een gouden plaatje op met de naam van mijn paard erin gegraveerd.
Nu zou ik haar ook iets willen toesturen, maar ik weet niet goed wat...
Ik was aan het denken om onze Belgische specialiteit toe te zenden, namelijk chocolade.
Ze vertrekt vandaag naar Texas om daar te overwinteren, maar ik weet niet of chocolade naar daar gevlogen kan worden zonder dat dit:
A. In beslag genomen wordt door de douane
B. De chocolade er niet meer uit ziet tegen dat het daar is...
Heeft iemand hier soms een gedacht over of het mogelijk en slim is om voedsel te versturen per post naar die kanten?
Pakketje is ongeveer 14 dagen onderweg.
Mocht iemand nog een ander idee hebben over wat ik cadeau kan geven (thema paarden is uiteraard altijd handig!), ik hoor het graag
. Nog nooit problemen mee gehad!! Het ligt eraan hoeveel je pakket waard is hoeveel invoerkosten je moet betalen. Meestal valt dit voor eten hartstikke mee of is t niks. (In nederland dan...)
