Ik zit nu in mijn examenjaar en dat betekend dat (als alles goed gaat en ik in 1 keer slaag), ik lekker een lange zomervakantie heb. Mij lijkt het erg leuk om (vrijwilligers)werk te doen in het buitenland.
Mijn voorkeur gaat uit naar een Engelstalig land. Ik spreek al wel een aardig woordje Engels, maar ik wil het gewoon beter leren. Meer dingen die je in het dagelijks leven gebruikt, en niet al die kant en klare zinnen die je op school leert. Amerika en Australië lijken me beiden erg gaaf, nadeel is dat de vlucht er heen erg duur is. Ook zit dat volgens mij vrij ingewikkeld met werkvergunningen. En voor de “eerste” keer (ben al vaker op uitwisseling geweest, maar dit is echt de eerste keer helemaal alleen zeg maar) alleen weg is het misschien wel fijn om iets dichter bij te zitten. Dus lijkt Groot Brittannië me erg leuk om naar toe te gaan.
Alleen, ik heb geen idee hoe ik dit het best aan kan pakken. Dus ik vroeg me af of jullie me misschien kunnen helpen.
Wat voor soort werk ik wil doen weet ik bijvoorbeeld nog niet. Ik heb geen idee wat je allemaal voor soorten werk kan doen.
Welke bokkers kunnen mij helpen aan websites waar ik info kan vinden over (vrijwilligers)werk in Groot Brittannië? Misschien heeft iemand zelf een adres?

Met andere woorden, waar te beginnen? Google word ik ook niet echt veel wijzer van, want je word eindeloos doorgelinkt naar andere websites

Alvast bedankt voor jullie antwoorden
en al denk ik niet dat ik lang van huis kan zijn