lisanne87 schreef:Zuidlaardermarkt

heb je zien staan, de knapzakken vielen meteen op! Heb de enquete ingevuld

Leuk dat je me hebt gezien. Dank je wel voor het invullen!
8nnemiek schreef:Ik heb hem ook ingevuld

Is het geen idee om een achterzeil te kopen? Dat maakt de uitstraling van de kraam wat rustiger. En wat ik ook wel eens zie is dat er een enorme taart in het midden staat, iets als een bruidstaart, als aandachttrekker, gewoon van fimoklei. Met veel detail, zodat mensen in een oogopslag zien wat je kan

Het achterzeil hebben we later pas opgehangen, maar ben het inderdaad eens met jullie dat het onrustig oogt zo. Dat van de taart in het midden is een goed/ leuk idee(die staat nu aan de zijkant)
Ketly schreef:8nnemiek schreef:Ik zou het juist niet te druk maken. Je wil de aandacht van je klanten op de taarten hebben, niet op de doeken

Het hoeft ook niet alle kleuren van de regenboog te krijgen, maar de kraam valt nu weg op de markt. Ik zou tenminste deze kraam zo voorbij lopen.
Ik begrijp je idee, alleen je mening dat de kraam nu weg valt ben ik niet met je eens. Wij hebben de hele dag rond de kraam gehoord, "Gebak van Jolanda"... Maar ik snap je punt.
Pacific schreef:Mij lijken wat warmere kleuren wel mooi, bijvoorbeeld beige doeken?
De doeken op tafel zijn beige en de zijwanden zijn gebroken wit.
Ir111 schreef:Door de witte doeken lijkt het (of mss is het wel zo

) alsof je een paar oude lakens gebruikt hebt. Daardoor komt het op mijn nogal amateuristisch over.
Het zijn wel lakens maar geen oude. Ik heb er zelf de tekst op geschilderd.
Zwerte schreef:Ik vind je kraam opvallend, maar niet zozeer op de juiste manier.
Door de enquete denk ik dat je vooral gebak/koek en benodigheden om zelf te maken verkoopt, maar dat straalt je kraampje niet echt uit. Als ik een doek zie met 'gebak van...', dan verwacht ik eigenlijk zo'n banketbakkerskraam, waarbij je kan kiezen uit allerlei lekkere koek en gebakjes. Zo op de foto zie ik verrekte weinig echt vers gebak. Het ziet er voor mij uit als een kleurrijk samenraapsel van van alles. Ik zie wel bordjes staan die het wellicht verhelderen maar dat kan ik natuurlijk nu niet lezen. Als het niet helder is wat je precies aanbied, dan loopt men al snel door.
Het achterdoek vind ik een goede toevoeging, zou het wel gewoon wit houden omdat de spullen de aandacht moeten trekken. Nu leidt alles wat er achter je kraam gebeurt af en dat wil je niet. Een mooie taart oid in het midden als prominent stuk klinkt mij ook goed in de oren. Dan kan je van veraf al zien: hey, taart! Zoals die kleurrijke taart in de hoek, zet zoiets in het midden neer. Ik vind trouwens wel dat je verder de kraam precies goed hebt qua hoeveelheid producten. Er staat genoeg op tafel, maar niet teveel waardoor je geen overzicht meer hebt. Kaartjes erbij vind ik altijd een groot voordeel.
Als laatste vind ik persoonlijk de vlaggetjes helemaal niks. Vind het vrij kinderachtig overkomen, alsof je feestartikelen of kinderspul verkoopt.
Aan de rechter kant heb ik schalen staan waar het gebak (verpakt) op ligt. de bordjes geven aan wat er op de schaal ligt en wat het kost.
Het idee van de taart in het midden vind ik een goed idee en neem ik zeker mee. De vlaggetjes had ik opgehangen om het wat vrolijker te laten ogen. Heb zelf even geen idee wat ik anders moet doen om het op te vrolijken.
Vind het enorm fijn dat jullie je mening geven en hoop nog meer reacties te krijgen
Zal nog even een foto van de kraam van vorig jaar plaatsen.