In een sushi restaurant Wakame zeewier gegeten (Tenminste ik neem aan dat het deze variant is na het googlen haha). Lijkt me heerlijk dit te verwerken in een gerecht. Waar kan ik dit kopen, wat is de prijs ervan en hoelang kun je een portie bewaren of eventueel invriezen? Via google word ik naast internet sites niet veel wijzer over de verkoop in winkels.
Ik zie het hier wel eens bij de Ekoplaza liggen. En anders een Aziatische toko? Geen idee wat het kost trouwens, maar ik kan me niet voorstellen dat het ontzettend duur is.
Bedankt voor het advies! Ik ben meteen naar de toko geweest. Uiteindelijk gevonden in de diepvries. Voor 1,50 en kon er mooi 2 porties van maken dus 1 ligt weer de vriezer in hier. Ook soja boontjes gevonden en spulletjes om Soto ayam te maken en lekkere sambal Leuk om eens rond te speuren daar! Alleen wel ingewikkeld omdat ik geen idee had wat goede merken enzo zijn dus ben benieuwd