Nav een ander topic was ik wel benieuwd naar jullie leuke/gekke/rare dromen.
Mijn dromen zijn altijd heel saai, dus ik kan zelf niet mee doen

Maar ben wel benieuwd naar jullie dromen

groetjes!
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek


Maar ik was ze al snel zat en toen heb ik ze allemaal vermoord...
Geweldig!! moonsparkle schreef:Ik heb vaak dat ik droom over dat ik heel nodig naar de wc moet. Op dat moment is er weer geen wc te vinden en als ik er een vind is het of heel vies of er zijn geen deuren of de wc is defect en ik moet weer verder zoeken. Dan als ik wakker wordt moet ik ook!



Goof schreef:moonsparkle schreef:Ik heb vaak dat ik droom over dat ik heel nodig naar de wc moet. Op dat moment is er weer geen wc te vinden en als ik er een vind is het of heel vies of er zijn geen deuren of de wc is defect en ik moet weer verder zoeken. Dan als ik wakker wordt moet ik ook!
Wow, dit heb ik exact hetzelfde.
en alle buren er om heen om te kijken hoe hij die kat in t water gooide en hoe lekker ze het ook vond 

.
.
. moonsparkle schreef:Ik heb vaak dat ik droom over dat ik heel nodig naar de wc moet. Op dat moment is er weer geen wc te vinden en als ik er een vind is het of heel vies of er zijn geen deuren of de wc is defect en ik moet weer verder zoeken. Dan als ik wakker wordt moet ik ook!