Binnenkort vertrekken wij om 6 uur vanaf station Zwolle naar Parijs. Onze auto moet dan een aantal dagen ergens bewaakt kunnen staan. Na een speurtocht zijn er volgens mij drie parkeergarages? En is de parkeergarage stationsplein vlakbij het station? Kun je daar je auto parkeren om half 6 's ochtends. Of is deze later open.
Als ik jou was zette ik mijn auto mooi bij station Dalfsen neer; dat is 10 min naar station Zwolle. Even ietsje vroeger opstaan maar parkeren is gratis!!! Dat scheelt je heel wat met een paar dagen parkeren.
Laatst bijgewerkt door Splinterz op 31-07-14 18:05, in het totaal 1 keer bewerkt
Anoniem
Geplaatst: 31-07-14 18:04
Fantastisch van het vragen, dankjewel Auto onbewaakt parkeren is voor ons geen optie. Ik wil deze auto niet een aantal dagen op een afgelegen parkeerterrein hebben staan.