Er zijn hier vast wel mensen die ervaring hebben met het kopen van spullen via Ebay. Ik heb nu enorm leuke telefoon covers gezien voor een leuk prijsje, maar je moet betalen met PayPal of Creditcard en ik heb geen van beide.
Ik heb gezocht naar de betrouwbaarheid van PayPal en kwam bij een uitzending van Kassa. Dit is echter wel drie jaar geleden, dus ik weet niet of het nog steeds zo slecht voor elkaar is. http://kassa.vara.nl/tv/afspeelpagina/f ... g/speel/1/
Iemand ervaringen?
Ghostattack
Berichten: 11857
Geregistreerd: 06-09-10
Woonplaats: Beneden-Leeuwen
Geplaatst: 11-07-14 15:14
Mijn ervaring met Paypal is gewoon goed, nooit problemen mee gehad Ik gebruik het al een aantal jaar voor verschillende dingen, ook voor Ebay.
Bestel er zat. Heb maar een paar keer gehad dat spullen niet aankwamen of kapot. Met de meeste verkopers kan je prima communiceren en naar een oplossing zoeken.
En mocht er iets fout gaan wat niet jouw schuld is, dan even naar de verkoper mailen en het is zo weer goed. En anders een mailtje naar Ebay. Je bent beschermd tegen oplichting trouwens
ijspeert
Berichten: 939
Geregistreerd: 09-04-03
Woonplaats: Overal ter wereld
Geplaatst: 11-07-14 15:19
Paypal ben je verzekert als het niet goed is krijg je je geld terug