Ik vlieg morgenochtend van Madrid naar Eindhoven, nu heb ik wel mijn eticket uitgeprint maar check ik net online in. Nu heb ik er niet bij stil gestaan dat ik dan een boardingpass krijg en die niet meer kan printen. Weet iemand of het via je telefoon mag, of eventueel of ik op Madrid airport kan Printen. Ik kan transavia pas vanaf 8 uur bellen, heb een tweet gestuurd maar nog geen reactie en Google maakt mij niet wijzer.
Wie o wie helpt deze stresskip
Anoniem
Geplaatst: 26-06-14 00:11
Even bij de incheckbalie van je vlucht op de luchthaven van Madrid langsgaan. Die kunnen dan een boardingkaart voor je printen. Ze zien dan dat je al ingecheckt bent en dan geef je aan dat je niet kon printen.
Op veel luchthavens staan computers waarop je kan inloggen en je boardingpass kan uitprinten. Wel even tijd voor uittrekken want er staat soms een flinke rij
Dank, ben er twee uur van te voren dus zal dan meteen naar de balie gaan. Maar slaap toch lekkerder met zekerheid
hafrocky
Berichten: 136
Geregistreerd: 08-04-05
Geplaatst: 26-06-14 01:13
Op Madrid moet je gewoon bij de incheckbalie je instapkaart laten printen. Voor de zekerheid je boekingscode bij de hand houden. Ik heb afgelopen maandag alleen me paspoort laten zien en kreeg direct me instapkaart.
Winged
Berichten: 34133
Geregistreerd: 28-12-05
Geplaatst: 26-06-14 08:35
Ibonn schreef:
Op veel luchthavens staan computers waarop je kan inloggen en je boardingpass kan uitprinten. Wel even tijd voor uittrekken want er staat soms een flinke rij