Ik ben managementassistente Gisteren heb ik op het werk mijn ontwikkelgesprek had. Ze zijn erg tevreden over mij. Aan mijn kant is dat iets minder
Ik mis uitdaging en verantwoordelijkheden. ik heb dit natuurlijk ook aangegeven en mijn baas heeft hier direct actie op ondernomen. Naast mijn fulltime baan volg ik op dit moment de opleiding HBO Officemanagement 1 jaar via het NCOI. Ik haal goede cijfers en hoewel het soms wel even druk en veel is, vind ik dat het me toch vrij makkelijk afgaat. Ik vind het dan ook echt leuk
Gisteren heb ik dus bij mijn baas aangegeven dat ik wel verder met mijn Bachelor Bedrijfskunde met specialisatie managementsupport. Ik heb in mijn ontwikkelplan aangegeven dat ik meer een adviesrol e.d. op me zou willen namen dan alleen de standaard secretaressetaken. Meer naast de manager i.p.v. erachter.
Nu komt het er waarschijnlijk op neer dat ik de helft zelf moet gaan betalen. Dit zou neerkomen op een slordige 6000 euro verdeeld over twee jaar (zolang zou ik nu nog naar school moeten door de vrijstellingen van de opleiding die ik nu doe). Ik vind dit een enorm bedrag en weet eigenlijk niet zo goed wat ik nu moet doen?
Ergens denk ik: DOEN!! De helft is al veel. Maar aan de andere kant denk ik. Straks heb ik 3 jaar gestudeerd en kan ik toch niet doorgroeien, terwijl ik wel verplicht word nog 3 jaar bij deze werkgever te blijven.
Ik heb collega's waarbij het wel volledig betaald wordt en ik heb dus ook aangegeven dat ik vond dat ze op opleidingen gebied een beetje met twee maten meten en dat ik dat eigenlijk niet eerlijk vond. Mijn leidinggevende is het daar wel mee eens, alleen heeft hij het ook niet voor het zeggen als het om het scholingsbudget gaat.
Ik heb dus gisteren geprobeerd een ijzersterk ontwikkelplan neer te zetten en aan de reacties van mijn leidinggevenden (naar elkaar, ik kan nu eenmaal hun meelezen en kwam het tegen toen ik vanmorgen de mail van mijn leidinggevende doornam
) vinden hun dat ook. Maar toch twijfel ik als ik moet gaan inleveren. Kunnen ze mij dan nog wel verplichten om langer te blijven als ik de helft moet gaan betalen en moet studeren in mijn eigen tijd?
Hebben mensen hier ervaring mee?
Ik kan me helemaal voorstellen als ik een deel moet zelf betalen hoor (hoewel ik wel een beetje teleurgesteld zal zijn vanwege het met twee maten meten verhaal), maar overal moet nu eenmaal bezuinigd worden.