In het verleden tankte ik nog wel eens met mijn toet bij de BP, waarbij ik Freebees spaarde. Ik had er zo ongeveer 1900 op mijn pasje staan maar verder niet meer bij nagedacht. Tot ik vandaag een mailtje kreeg met de mededeling dat ik 50 gratis Freebees zou krijgen omdat ik al mijn Freebees heb ingeleverd.. Dacht het dus niet want ik heb dat pasje een jaar niet aangeraakt. Toen ik in mijn account ging kijken kwam ik erachter dat er behalve alleen benzine ook diesel is getankt en een grotere hoeveelheid dan mijn tankje van mijn Suzuki'tje aankan... 113 liter en ik heb maar een benzinetankje van 40 liter.
Is het mogelijk dat er nog iemand rondrijd in de buurt van waar ik niet woon en nooit kom met hetzelfde kaartnummer? Morgen ga ik in ieder geval wel de klantenservice bellen met de mededeling dat ik die puntjes terug wil! En hebben meer mensen dit meegemaakt?
Het lijkt me niet dat ze na een jaar hetzelfde pasnummer opnieuw gebruiken... Bovendien zou het dan gek zijn dat je Freebees dan overgezet worden, toch? Wat gek, TS! Ik volg het even, ben benieuwd hoe het af gaat lopen!
Heb je nog wel een barcode op je pasje staan? We zijn enige tijd geleden overgegaan op het digitaal scannen van de pasjes en zijn de pasjes zonder barcode niet meer te gebruiken. Wat misschien gebeurt is , is dat deze meneer of mevrouw een nieuw pasje hebben gekregen en hun punten wilde overzetten maar niet het goede pasnummer hebben genoteerd. Maar jou pasnummer.
Ik zou gewoon even een belletje naar de freebees doen want dit kan en mag natuurlijk niet zomaar gebeuren, en elk pasje heeft zijn eigen pasnummer elk jaar krijgen wij een nieuwe lading binnen met ook andere uitstraling etc.