[ENQ] Sportontwikkeling

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Frenchie

Berichten: 15
Geregistreerd: 31-01-08

[ENQ] Sportontwikkeling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-03-14 12:04

ONDERZOEK PSYCHOLOGISCHE VAARDIGHEDEN JONGE PAARDENSPORTERS EN STEUN VAN OUDERS

Wij zijn 2 studenten aan de hogeschool van Hall Larenstein en onder begeleiding van enkele professionals waaronder dr. Inga Wolframm, zijn wij bezig met een afstudeeronderzoek naar de ontwikkeling van jeugd in de paardensport. Hiervoor hebben wij twee enquêtes samengesteld, waarvan de ene wordt ingevuld door kinderen in de paardensport en de andere door de ouders van deze kinderen.

Graag willen wij door middel van de eerste enquête de psychologische vaardigheden van jonge ruiters en amazones in kaart brengen. Deze enquête zal worden afgenomen onder jonge ruiters/amazones op verschillende niveaus (basis, wedstrijd, en talenten/kader). Met behulp van deze informatie hopen wij in toekomst vanaf het begin belangrijke psychologische vaardigheden te kunnen ondersteunen en ontwikkelen.

Aan de andere kant willen we ook uitzoeken hoe ouders hun kinderen ondersteunen (ook weer op verschillende niveaus). De tweede enquête is hier dus op gebaseerd. Vaak weten ouders niet goed hoe ze hun kinderen optimaal in hun sportieve ontwikkeling moeten ondersteunen. Door het in kaart brengen van het feit óf er verschillen zijn en zo ja waar deze zich bevinden, kunnen wij ouders uiteindelijk beter advies geven over de (mentale) begeleiding van hun kind.

Mochten jullie interesse hebben om mee te werken aan ons onderzoek, stuur dan even een privé berichtje met daarin je e-mail zodat wij deze enquêtes naar je op kunnen sturen.

Alvast bedankt!

Frenchie

Berichten: 15
Geregistreerd: 31-01-08

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-14 13:39

Het is nou ook mogelijk om de enquête online in te vullen via de onderstaande link.

http://www.enquetemaken.be/toonenquete.php?id=184723

In deze link staat de enquête, gecombineerd voor kinderen en ouders. Dus ga er even voor zitten samen met je vader of moeder.