Ik denk dat ik 10 jaar was toen mijn vader voor het eerst thuiskwam met jullie instant Tomatensoep uit een pakje. Ik was destijds al dol op tomatensoep, dus deze ging er ook wel in. Ik was al vanaf het begin helemaal dol op deze "soepjes", zoals ik ze toen noemde en nog steeds noem. Het was zo erg dat er geen enkele andere tomatensoep meer in ging dan de "soepjes" van de Aldi. Zelfs de door mijn moeder zelfgemaakte tomatensoep was niet zo lekker.
Op de basisschool mocht ik al vrij snel tussen de middag naar huis (werkende ouders die tussen de middag niet thuis zijn) en het eerste wat ik deed als ik thuis was, was de waterkoker aanzetten voor een "soepje". Door de weeks dronk ik dus elke dag een tomatensoepje van jullie. Toen ik naar de middelbare school ging veranderde het maar een klein beetje. Als ik 's middags thuis kwam was wéér het eerste wat ik deed, de waterkoker aanzetten voor een "soepje". Inmiddels kon ik zelfs de perfecte hoeveelheid water toevoegen en had ik een speciale mok voor mijn soepjes. De mok overleefde het niet, maar ik bleef trouw soepjes drinken.
Tot vorige week, inmiddels 5 jaar later, ik had de dag daarvoor een pakje opgemaakt, dus ik liep naar de voorraadkast om een nieuw pakje te pakken tot ik tot de ontdekking kwam dat er geen énkel pakje meer in de kast stond. Alleen nog jullie champignonsoep, kerriesoep, chinese tomatensoep en kippensoep. Alle doosjes door elkaar gegooid en alle pakjes gecheckt, maar nee geen tomatensoepjes meer.
Behoorlijk teleurgesteld heb ik toen maar een kippensoepje gepakt, het was prima, maar niks kan tippen aan de tomatensoepjes. De dag erna vond ik nog een pakje tomatensoep van Cup a Soup. Ik heb de laatste slokken besloten dat dat zéker niet voor herhaling vatbaar was. De dag erna de creme versie geprobeerd, ook geen succes.
Mijn vader is alle filialen in de omgeving afgegaan opzoek naar de soepjes, maar overal hetzelfde verhaal: niet meer te krijgen, weg.
Tijdelijk leef ik dus op kippensoepjes, maar ik vind de tomatensoepjes toch veel lekkerder. Ik hoop dus heel erg dat jullie mij, als trouwe tomatensoepjes drinker, niet in de steek laten en de tomatensoepjes terug in de schappen willen brengen!
Groetjes,
Ik wilde deze mail zo graag sturen, maar ik kan geen emailadres vinden. Het info@aldi.nl adres werkt niet, krijg de mail terug.

Foto:



En ook al in Bedum en volgens mij ook ergens in Drenthe al.