ik heb het altijd heel erg snel koud. Als ik vervolgens zoek naar truien via webwinkels krijg je bijvoorbeeld:
http://www.hm.com/nl/product/15392?article=15392-J
http://www.hm.com/nl/product/17004?article=17004-C
maar dit zijn toch bijna geen truien te noemen
dan heb je soms gebreide truien maar of deze zijn bedrukt met elanden, 101 dalmatiërs of andere patronen. Of ze hebben knopen en met gebreide dingen als je wilt dat het bij de rest van het lichaam mooi aansluit krijg ik altijd dat het tussen knopen een beetje open gaat staan terwijl de knopen met gemak dicht kunnen
dat vind ik dan weer niet mooi.Eigenlijk zoek ik bijvoorbeeld
http://www.large.nl/emp-black-premium-teddy-hoodie-girls-trui-met-capuchon/art_257044/
http://www.large.nl/forplay-airy-girls-trui-met-capuchon/art_198156/
http://www.large.nl/urban-classics-winter-zip-girls-vest-met-capuchon/art_239988/
Deze truien zijn warm, bedekken de nek goed of het is tenminste niet laag uitgesneden zoals je ook met veel truitjes ziet en sluiten goed aan waardoor er weinig wind door kan.
Deze zijn echter allemaal enkel online te bestellen en ik zou heel graag gaan passen. Ik ben van de week iets van 6 winkels binnen gelopen en was er telkens zo weer uit omdat ik niks echt goed warms kon vinden. Verder hebben ze hele warme truien bij de bever en anwb, maar die vind ik allemaal wel heel erg duur
Misschien ben ik te kieskeurig, maar wellicht heeft iemand hier wel de gouden tip
allemaal lekker gebreid. 
Die jas was duidelijk gemaakt voor de etalagepop en niet voor werkelijk gebruik. Dat heb ik toen trouwens maar niet gedaan.